Software pro OS Windows


Nabízené produkty a služby

Základní náplní mé práce je poskytování a tvorba zakázkového databázového software pro operační systém Windows.
Tvorba softwarových aplikací je zaměřena na malé a střední firmy, živnostníky i fyzické osoby s cílem nabídnout kvalitní, spolehlivé a moderní softwarové řešení různých zpracovávaných agend za velmi přijatelné náklady. Dlouholeté zkušenosti s tvorbou databázových aplikací umožnily vytvoření spolehlivých programů s využitím moderních technologií a s příjemným a jednoduchým uživatelským prostředím, které uživatelům nabídnou efektivní prostředek pro správu potřebných evidencí.
K dispozici jsou hotové a aktivním provozem vyzkoušené aplikace 4All (viz vlevo). Dále nabízím vytváření zakázkových databázových aplikací dle požadavků uživatele (pozn. cena bývá stanovena pouze časovou náročností zpracování).Obecná charakteristika aplikací

Softwarové aplikace jsou určeny pro operační systém WINDOWS 98, WINDOWS NT, WINDOWS XP, WINDOWS VISTA, WINDOWS 7.
Data jsou zpracovávány SQL databází Firebird 1.5 resp. 2.0 (pozn. bezplatná licence SQL serveru).
Aplikace jsou distribuovány s kompletní dokumentací obsahující instalaci i manuál pro práci s programy. Jednoduché a intuitivní ovládání ocení všichni běžní uživatelé moderní výpočetní techniky. Výstupní dokumenty, různé sestavy a přehledy může uživatel jednoduše směřovat nejen na lokální či síťovou tiskárnu, ale i do výstupní souborů XLS Microsoft Excel), libovolně přenositelných souborů PDF (Acrobat Reader), či jednoduchých textových souborů (CSV, TXT), což je výhodné i pro komunikaci (předávání dat) s jinými aplikacemi. Aplikace namají žádné přehnané nároky na provozovaný hardware (PC). Dostatečnou rychlost aplikací zajistí běžná stolní nebo přenosný PC. Dostatečná konfigurace by měla obsahovat 2MB operační paměti, 50MB volného prostoru na pevném disku (pro instalaci aplikace, DB serveru i databáze) a CD mechaniku (pro upgrade nových verzí).


Doplňkové služby

Mezi doplňkové služby patří automatické zasílání nových verzí aplikací jak z pohledu legislativních změn tak i z hlediska nových funkcí, výstupních sestav, evidencí a dalších možností aplikace (díky neustálému vývoji aplikace z pohledu autora).
Další službou je telefonické a E-mailové poradenství (Hot-Line) ať již legislativních či uživatelských problémů při práci s aplikacemi.


Dotazy a informace : Pošli e-mailing.Radek Kedruš IČO: 74818848 Poskytování software